POKOJE

Na potrzeby turystów odwiedzających nasze schronisko, proponujemy 110 miejsc noclegowych w pokojach różnej wielkości.

Do Waszej dyspozycji oddajemy m.in apartament, studio, dwanaście pokoi 2-osobowych, jeden pokój 3-osobowy, pięć pokoi 4-osobowych, trzy pokoje 6-osobowe i jeden pokój 7-osobowy. Dysponujemy również pokojami wieloosobowymi, idealnymi dla większych grup turystów (odpowiednio: 14-os, 12-os, 11-os, 10-os).

W cenie noclegu zawarta jest już świeża pościel – nie musicie zatem posiadać własnego śpiworu (chyba, że lubicie spać pod swoją własną pościelą) 🙂

Pokoje nie są wyposażone w węzeł sanitarny: łazienki, prysznice i umywalki znajdują się na każdym piętrze schroniska.

Turystów, którzy preferują warunki traperskie i wolą wybrać nocleg w „hotelu pod wieloma gwiazdami” (czyli pod namiotem) – zapraszamy do rozbicia swojego namiotu na polu namiotowym obok schroniska. O szczegóły prosimy pytać w recepcji schroniska.

W przypadku, gdy w schronisku nocuje komplet gości, a niezbędne jest udzielenie noclegu – istnieje możliwość AWARYJNEGO noclegu na „placówce” – czyli na podłodze w jadalni bądź w sali kominkowej. Wcześniej prosimy uzgodnić taki nocleg w recepcji schroniska.
UWAGA: słowo „awaryjnego” oznacza, że nocleg na podłodze NIE JEST możliwy w przypadku, gdy są jeszcze wolne miejsca w pokojach!

Napisz do nas

10 + 7 =

rezerwacja
telefon+48602 118 889
mapa